(0) (0)

SEPETİNİZDE 0 ADET ÜRÜN BULUNUYOR.

GENEL TOPLAM :

0 (212) 537 92 92

Linux Hosting

Linux Host Eko


Linux ekonomik paketler kurumsal web siteleri barındırma amaçlı yada internet dünyasında basit web siteleri için ekonomik çözümler üretmek amacıyla oluşturulmuş paketlerdir.

Panel olarak cPanel Türkçe kurulu bu paketlerde html, flash vb basit uygulamaları rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Linux Host Stand


Forum, Wordpress, Joomla vb PHP uygulamaları için alabileceğiniz fiyat/performans tabanı ele alınarak oluşturulmuş orta ölçekli en uygun web hosting paketleridir.

cPanel Türkçe ve Fantastico sayesinde tüm işlemlerinizi bir kaç tık ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Linux Host Prof


Büyük ölçekli web hosting paketleridir.

Tüm PHP uygulamaları destekleyen bu paketler de gerek web alan gerekse trafik konusunda web hosting ihtiyaçlarınızı üst seviyede ve profesyonel bir alt yapı ile gidermek için tasarlanmıştır.

Ücretsiz Alan Adı Hediyesi

Hepsi Bir Bilişim Ailesi olarak aldığımız bir kararla Linux Hosting Profesyonel Paket, Linux Bayi Hosting Paket, Sanal Sunucu ve E-Ticaret Hosting Paketleri alanlara 1 Adet Alan Adı siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak ilk yıl hediyemizdir.

NOT:

Linux Hosting Profesyonel Paket, Linux Bayi Hosting Paket, Sanal Sunucu ve E-Ticaret Hosting Paketlerini aldıktan sonra hediye alan adı alımı için bizimle irtibata geçiniz.

Anında Aktivasyon Keyfi

Anında Aktivasyon Keyfi ile Beklemenize gerek kalmadan , Hesap bilgileriniz SMS ve E-Posta yolu ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.Bu sayede işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirmenize olanak sağlamış olur.

Anında Aktivasyon Hangi ödeme türleri için geçerli ?

Anında Aktivasyon özelliği Paypal ve Kredi Kartı ödemelerinde Geçerlidir. Mobil ödeme ve Havale ile yapılan ödemelerde ödeme onayı gerekmektedir.

Altyapınızı düşünmeyin. Çünkü bu bizim işimiz!

Hepsibir Bilisim ekibi, müşterilerine yardım ve rehberlik eder. Ayrıca sistemlerinizi bize taşımanızda yardımcı olur. Ekibimiz sadece sisteminizi bize taşımakla kalmaz proaktif öneriler sunar. Böylece sisteminizin daha stabil çalışmasını sağlar. Kontrol paneli, mail veya telefon üzerinden bize sorularınızı her zaman iletebilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 sizin yanınızdadır.

0212 537 92 92 - info@hepsibirbilisim.com

Türkiye Lokasyon

Hepsi Bir Bilisim Web Hosting olarak yılların verdiği tecrübeyle hizmet kalitesini optimuma çıkartıyoruz. Üstün özellikli sunucularımızı maximum performansı alabileceğiniz şekilde yapılandırdık. Size düşen sadece deneyip görmek. Memnun kalmadığınız bir ürünü 7 gün içinde koşulsuz şartsız geri iade edebilecek kadar hizmetimize güveniyoruz..

Sunucularımız Türkiye de en iyi altyapılarından biri olan Radore Telekom tarafından sağlanmaktadır.

Türkçe Kontrol Paneli

WHM Cpanel, kullanımı en kolay, en çok tercih edilen hosting kontrol panelidir. Linux sunucularda kullanılır. Hepsi Bir Bilisim, Türkçe dil desteği ile Cpanel kontrol panelini standart olarak sağlamaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution